Dom č.46 - Radová výstavba

Radová zástavba dvojpodlažných rodinných domov je koncept funkčnostičistých línií a príťažlivej vnútornej dispozície.

338 m2

Rozloha pozemku

160 m2

Plocha domu

5

Obytné miestnosti

210 000 

Celková cena od

Celková cena je súčet ceny domu a ceny pozemku.
skalka_design

PREČO K-DOM?

POSTAVENÉ DO 60 DNÍ

Všetky súčasti domu sú vyrobené vopred. Výroba je založená na vysokej presnosti. Na stavbe sa následne montujú hotové diely, ktoré do seba zapadnú dokonalo ako skladačka. Jedinou výnimkou je betónová podlaha, ktorá sa zalieva na mieste.

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT A0

Rodinný dom aj dom v zástavbe sú navrhnuté a vždy skonštruované tak, aby spĺňali energetický certifikát A0. Majú takmer nulovú spotrebu energie.

UŽITKOVÁ PLOCHA VIAC AKO 130 M2

K-dom má štedré dispozície. Každá spálňa má veľkosť približne 15 m2. Vzdušné a presvetlené miestnosti sú základom komfortného bývania.

OBROVSKÁ DREVENÁ TERASA

Dominantou vonkajšieho vizuálu domu je nadštandardne veľká drevená terasa s tienením, ktorá zaberá plochu takmer 70 m2. Výnimočný priestor na rodinné stretnutia.

ZELENÁ STRECHA

Tento fenomén severských krajín je funkčným ekologickým riešením, vďaka ktorému sa budova prirodzene ochladzuje. Zároveň vytvára zaujímavý estetický zážitok.

ODVETRÁVANÁ FASÁDA

Odvetrávaná fasáda zabezpečí zdravšie bývanie bez plesní a nadmernej vlhkosti. Má výborné tepelno-izolačné vlastnosti. Pri mechanickom poškodení oprava do 2 hodín.

OKNÁ SPOJENÉ S EXTERIÉROM

Dom je osadený veľkými bezrámovými oknami bez rušivých predelov. Z exteriéru budete vidieť iba sklo. Môžete na nich sedieť, elegantný výhľad sa priamo zlieva s okolitým vonkajším prostredím.

OPTIMÁLNA KOMBINÁCIA MATERIÁLOV

K-dom je prvý betón-drevo dom na Slovensku. Dom vzniká spojením oboch materiálov a vo svoj prospech využíva z každého jeho najlepšie vlastnosti. Počas stavby sa používa kvalitné drevo, nie drevotrieska, aby ste si mohli naplno užiť výhody skutočného dreva.

PODLAHOVÉ KÚRENIE S TEPELNÝM ČERPADLOM

Súčasťou K domu je vykurovací systém s najvyššou účinnosťou. Tepelné čerpadlo v spojení s podlahovým kúrením sú garanciou pohodlného kúrenia aj do budúcnosti.

ZHOTOVENIE DOMU NA KĽÚČ

K_dom je zhotovený Na kľúč. Pri odovzdávaní máte hotové dvere aj podlahy, ktoré si vyberiete z nášho katalógu. Už stačí presťahovať len vaše veci a môžete spokojne bývať.

Pôdorys domu v radovej zástavbe

Na pôdorysoch môžete vidieť 2 domy v rodinnej zástavbe. Na prvom pôdoryse je prízemie a na druhom pôdoryse nájdete poschodie domu. Celková rozloha domu je rovnaká pri všetkých domoch z radovej zástavby.

Prízemie

Prízemie - dom v radovej zástavbe

Poschodie

Poschodie - dom v radovej zástavbe
Kontakt

Napíšte nám

Chcete si nezáväzne rezervovať dom alebo vás zaujíma viac informácií o K_dome či radovej zástavbe? Napíšte nám cez kontaktný formulár a my vám odpovieme čo najskôr na všetky vaše otázky.Na stránke sú zobrazené iba vizualizácie domov, nejedná sa o reálne zábery.

Kontakt

LuxReality s.r.o.

Kancelária: J.Hašku 2774/1, Nové Mesto nad Váhom

 

Lucia Porubanová

Tel: 0910 224 443
Mail: info@vynimocneprojekty.sk

bg-kontakt